Kalendář OSC 2023    
datum název zařazení druh pořadatel místo
28.01.2023 Mistrovství Ol.kraje a Zlínského kraje v krasojízdě KP kr. TJ Stavební stroje Němčice nad Hanou z.s. Němčice nad Hanou
25.02.2023 1.kolo ČP v krasojízdě ČP kr. TJ Stavební stroje Němčice nad Hanou z.s. Němčice nad Hanou
25.03.2023 Předkolo MČR v krasojízdě juniorů MČR kr. TJ Stavební stroje Němčice nad Hanou z.s. Němčice nad Hanou
08.04.2023 BM4X Prostějov krajské BMX SKC Prostějov Prostějov
22.04.2023 1.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx Utopia bikes Zábřeh Zábřeh
23.04.2023 2.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx Utopia bikes Zábřeh Zábřeh
23.04.2023 Časovka Velká Kraš - Mistrovství Ol. Kraje silnice MOK S Force team Jeseník Jeseník
20.05.2023 3.závod Moravská Bikrosová liga MBL BMX TUFÍR TEAM Mikovice
21.05.2023 4.závod Moravská Bikrosová liga MBL BMX TUFÍR TEAM Mikovice
24.05.2023 O pohár statutárního města Prostějov nábor S SKC Prostějov Prostějov
26.05.2023 TREK ENDURO RACE KOUTY ČP HK Kouty Kouty
27.05.2023 VC DT ČP-měřitelné disciplíny ČP D SKC Prostějov Prostějov
27.05.2023 Kellys bicycles Mamut Bike krajské MTB Miko cycles přerov z.s. Přerov
03.06.2023 5.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx Bikros klub Jeseník Jeseník
04.06.2023 6.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx Bikros klub Jeseník Jeseník
04.06.2023 3. ČP v cyklotrialu UCI ČP B Biketrial klub Olomouc Velká Bystřice
03.06.2023 MČR v cyklotrialu UCI MČR B Biketrial klub Olomouc Velká Bystřice
08.06.2023 Závod míru Grand Prix Jeseníky 2. Ncup S Sazka Jeseníky
10.06.2023 Carla kriterijní liga - Bělkovice ČP S Jiří Kaňkovský Bělkovice
24.06.2023 MČR V KRASOJÍZDĚ JUNIORŮ MČR kr. TJ Stavební stroje Němčice nad Hanou z.s. Němčice nad Hanou
24.06.2023 9.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx Laguna cykles team Přerov
25.06.2023 10.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx Laguna cykles team Přerov
21.07.2023 CARDION ENDURO RACE KRALIČÁK ČP HK Petr Čech Sport Kraličák
27.07.2023 Sazka Tour 2.1 S Sazka Olomouc
28.07.2023 MČR Vytrvalci MČR D SCK Prostějov Prostějov
16.08.2023 VC Alika Turné 4 drah ČP D SKC Prostějov Prostějov
24.08.2023 GP TUFO UCI D SKC Prostějov Prostějov
25.08.2023 GP Prostějov-Mem. O. Malečka UCI D SKC Prostějov Prostějov
25.08.2023 CYKLOSTAR ENDURO RACE MORÁVKA ČP HK Petr Čech Sport Morávka
02.09.2023 11.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx B4 team Šumperk
03.09.2023 12.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx B4 team Šumperk
23.09.2023 MČR madison+scratch-muži MČR D SKC Prostějov Prostějov
07.10.2023 15.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx Bike team Uničov Uničov
08.10.2023 16.závod Moravská bikrosová liga MBL bmx Bike team Uničov Uničov
Mistrovství Olomouckého kraje 2023
disciplína počet sad do místa pořadatel místo termín závodu
MTB 12 do 3.místa Brandýs Hynčice pod Sušinou 29.7.2023
cyklokros 10 do 3.místa Brandýs Náměšť na Hané 1.10.2023
dráha 8 do 3.místa Cetkovský Prostějov 9.8.2023
BMX 10 do 3.místa Linhart Uničov 7.10.2023
kolová 4 do 3.místa Tomeček Olomouc do 3.5.2023
silnice 8 do 3.místa Brokeš Velká Kraš 23.4.2022
krasojízda 8 do 3.místa Přibylová/Vosička Němčice n/H Cca 1.2.2024
          celkem
Kalendář OSC  2022     
datum  do název druh pořadatel  
12.02.2022   KR SS Němčice nad Hanou Český pohár - SAL SS Němčice nad Hanou  
09.04.2022   KR SS Němčice nad Hanou MČR předkolo SAL SS Němčice nad Hanou   
08.05.2022   Rychlebská 30 MTB MTB SPORT Javorník z.s.  
27.05.2022 29.05.2022 ČP MĚŘ.DISCIPLÍNY D SKC PROSTĚJOV z.s.  
28.05.2022   6.závod Moravská bikrosová liga bmx Utopia bikes Zábřeh  
29.05.2022   7.závod Moravská bikrosová liga bmx Utopia bikes Zábřeh  
08.06.2022   Moravský pohár D PROSTĚJOV C 1885  
12.06.2022   Šumná Jízda MTB Esenbáci z.s.  
18.06.2022   Křížová stezka MTB Bike team Zlaté Hory  
25.06.2022   9.závod Moravská bikrosová liga bmx Laguna bikes team Přerov  
26.06.2022   10.závod Moravská bikrosová liga bmx Laguna bikes team Přerov  
27.06.2022 29.06.2022 Olympiáda dětí a mládeže Olomouc S SKC PROSTĚJOV z.s.  
08.07.2022   MČR mládeže – časovka jednotlivců S FORCE Jeseník  
10.07.2022   MČR mládeže – časovka dvojic a družstev S FORCE Jeseník  
11.07.2022   MČR mládeže – závod s hromadným startem S FORCE Jeseník  
11.07.2022   MČR para S FORCE Jeseník  
16.07.2022   Bělkovice kritérium S    
17.07.2022   6. Techniserv Cup Olomouc S    
23.07.2022   MTB Hynčice - Mistrovstí Ol. Kraje MTB MTB Roman Brandýs - Kolárna  
17.08.2022   TURNÉ 4 DRAH 3. D SKC PROSTĚJOV z.s.  
23.08.2022 24.08.2022 GP Ol. Kraje D PROSTĚJOV C 1885  
26.08.2022 27.08.2022 MEM. O.MALEČKA D SKC PROSTĚJOV z.s.  
24.09.2022   MTB Kritérium Jeseník MTB Force team Jeseník  
25.09.2022   Jesenický Cyklokros CX Force team Jeseník  
01.10.2022   13.závod Moravská bikrosová liga bmx Bike team Uničov  
02.10.2022   14.závod Moravská bikrosová liga bmx Bike team Uničov  

Upozorňujeme, že termíny akcí se mohou měnit v závislosti na platných opatřeních vlády z důvodu pandemické situace Covid-19.

Kalendář závodů OSC 2021     
datum název závodu pořadatel místo konání odvětví
05.12.2020 ELITE 1. kolo   Přerov kolová
19.12.2020 JUNIOŘI   Olomouc kolová
09.01.2021 ELITE 2. kolo   Zlín kolová
23.01.2021 ŽÁCI   Nezamyslice kolová
30.01.2021 ŽÁCI   Zlín kolová
20.02.2021 JUNIOŘI   Olomouc kolová
27.02.2021 ELITE 3. kolo   Olomouc kolová
07.03.2021 ŽÁCI   Přerov kolová
01.05.2021 JUNIOŘI   Olomouc kolová
nový termín bude upřesněn Mistrovství Ol.kraje silnice Force Team Jeseník Velká Kraš silnice
19.05.2021 Moravský pohár SKC Prostějov z.s. Prostějov dráha
15.05.2021 ELITE 4. kolo   Nezamyslice kolová
28.-30.05.2021 ČP MĚŘ.DISCIPLÍNY SKC Prostějov z.s. Prostějov dráha
03.06.2021 Závod Míru U23 Grand Prix Jeseníky Jesenická cyklistická z.s. Jeseníky silnice
05.06.2021 kritérium Olomouc Jiří Kaňkovský Olomouc silnice
10.06.2021 Mistrovství Ol.kraje dráha SKC Prostějov z.s. Prostějov dráha
02.-4.07.2021 MČR sprintéři Prostějov - C 1885, spol. sr.o. Prostějov dráha
24.-25.7.2021 Mistrovství Ol.kraje BMX Bike team Uničov z.s. Uničov BMX
24.07.2021 Mistrovství Ol.kraje MTB Roman Brandýs Hynčice p.Sušinou MTB
18.08.2021 TURNÉ 4 DRAH 3. SKC Prostějov z.s. Prostějov dráha
24.-25.08.2021 GP ČSC Prostějov - C 1885, spol. sr.o. Prostějov dráha
27.-28.08.2021 MEM. O.MALEČKA SKC Prostějov z.s. Prostějov dráha
11.09.2021 Czech masters Elite 2.kolo 2021 TJ Stavební stroje Němčice n.H. Němčice n.H. krasojízda
17.09.2021 TOI TOI CUP   Jeseník cyklokros
25.09.2021 MČR MADISON Prostějov - C 1885, spol. sr.o. Prostějov dráha
21.11.2021 Mistrovství Ol.kraje cyklokros Roman Brandýs Náměšť n. H. cyklokros
24.11.2021 TOI TOI CUP malý   Náměšť n. H. cyklokros

 

Kompletní tabulka následuje v celém článku.