CYKLO TEAM REGION OLOMOUC

PROPOZICE Hynčický MTB závod 2020
Šumperský pohár a mistrovství Olomouckého kraje v MTB

Propozice závodu MTB Hynčice 2020

V sobotu 8.2.2020 se uskutečnily v Praze závody Bohemia Cup 2020, které jsou prvním dílem Východoevropského poháru. Zároveň se jednalo o první závod celé letošní krasojezdecké sezóny. Z němčického oddílu TJ Stavební stroje se závodů zúčastnily pouze sestry Kateřina a Michaela Vosičkovy. Obě suverénně vyhrály své kategorie - obě navíc v osobních rekordech. Katka se jediné chyby dopustila v úplně posledním cviku celé sestavy, ale i přes ni zvítězila v nejvyšší žákovské kategorii s obrovským náskokem v osobním rekordu 67,20 bodů. Miška se žádné větší chyby nedopustila a po téměř dokonalé jízdě ovládla kategorii juniorek rovněž v osobním rekordu 92,85 bodů, čímž si zajela první nominaci na letošní Mistrovství Evropy.

Přebor Olomouckého kraje BMX v Zábřeze
Pořadatel: z.s. Utopia Bikes Zábřeh
Datum konání: 1.6.2019
Místo: Bikrosová trať v ulici U Sázavy, Zábřeh (bývalý lom)

Úplné propozice ke stažení

lodm losiny plakat small

Vážení sportovní přátelé, po domluvě s pořadatelem se poslední nominační závod a to MTB uskuteční dne 27.4.2019 ve Velkých Losinách při 1. závodě MTB Šumperského poháru 2019.

Propozice závodu VC Losiny

Změna závodu MTB

Výkonný výbor Olomouckého svazu cyklistiky z.s., svolává

na pondělí 29. 4. 2019 v 17 hodin

volební členskou schůzi Olomouckého svazu cyklistiky, která se bude konat v zasedací místnosti prostějovského velodromu. Adresa : ul.Kostelecká ulice, 4468 / 49 , 796 01 Prostějov.